Verhoogd risico op korte verstoringen glasvezel- en DSL-diensten

Minor Incident Connectivity en access Glasvezel Connectivity Algemeen (derden) Glasvezel KPN (WEAS) Glasvezel Ziggo Glasvezel Eurofiber Glasvezel Tele2 Tele2 SDSL.bis Fiber BRE / EFX KPN SDSL.bis (WEAS) KPN DSL (WBA)
02-11-2026 08:32 CET · 2 uren, 22 minuten, 15 seconden

Update

Issue

Afgelopen weekend had een deel van onze klanten met een glasvezel- of DSL-verbinding last van een storing bij een van onze leveranciers. Die storing is inmiddels verholpen en de getroffen verbindingen werken weer.

De leverancier is echter nog bezig met het definitief herstellen van zijn netwerk en draait op dit moment op een tijdelijke inrichting. Hierdoor kan het netwerk de komende dagen minder stabiel zijn en zijn korte onderbrekingen niet uitgesloten. Ook nu geldt dat niet alle glasvezel- en DSL-verbindingen hier last van kunnen hebben.

Wij houden de situatie samen met de leverancier nauwlettend in de gaten en informeren u via deze pagina zodra het netwerk weer volledig stabiel is.

Merkt u dat uw verbinding wegvalt of dat er geen verkeer doorheen komt, herstart dan eerst uw router. Blijft het probleem daarna bestaan, neem dan contact op met onze Customer Service Team.

november 2, 2026 · 08:32 CET

← Terug